| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kolik může dělat odměna za práci předsedy nebo hospodáře či grantového pracovníka v mateřském centru okresního města? Nemáte někdo konkrétní zkušenost, že jste vykonával tuto funkci na okresním městě a kolik jste měl za svoji činnost v hrubém příjmu?

Je mi jasné, že zpočátku jsou tyhle činnosti většinou neplacené, když MC už jede, tak ani pak to není velký výdělek...ale jde o to, kolik přibližně. Brutto 4 tis.? 6 tis.?

U nás se dost obměnuje osazenstvo MC a dostala jsem nabídku vést nejprve neplacený kroužek a bylo naznačeno, že možná časem by byla šance i na nějakou placenou funkci. Bavilo by mě to, ale bohužel peníze domů samy nepřijdou, takže váhám jak moc se angažovat a zda by z toho mohlo být aspon zaměstnání placené jako částečný úvazek. Nebo jestli je odměna tak symbolická - 2000-3000 tis. brutto, že nemá cenu s ní vůbec počítat a brát to výhradně jako dobrovolnickou činnost a hledat ještě jiné uplatnění.

Ptát se na to v MC nechci, aby to nevypadalo blbě, ale jsem ochotná vzít max. jeden kroužek a víc se neangažovat, kdyby to nemělo perspektivu na bázi případného zaměstnání.

vím, že i když MC aj. neziskovky získají prostředky, tak je dost limitované použití na mzdy a odměny, takže se takto ptám...

Zajímají mě konkrétní zkušenosti lidí, co to dělali.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.