| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Neptám se proto,že bych chtěla na synovi zkoušet,ale přesto mě zajímají některé praktické záležitosti ohledně této metody.Když uvážím,že kojenec čůrá několikrát do hodiny,i po minutách,to vážně běháte co pár minut s dítětem na nočník a visíte na něm od rána do večera očima,aby jste zaznamenali kdy dává signál že potřebuje?Já jsem na svém synovi tedy zcela náhodně vysledovala,že když chce čůrat,tak se jakoby zarazí,soustředí,jenže než bych ho stačila dát na nočník,tak čůrá,je to jen pár vteřin.Máte čas tedy na něco jiného než běhat s dítětem co pár minut na nočník?Přiznám se že mě pobavila věta že už novorozenec je schopen dávat signály-respektive možná dává,akorát by mě zajímalo-většina novorozenců téměř pořád spí,můj syn prospal celé dny několik měsíců,budil se jen na jídlo-to sledujete na spícím dítěti jestli se nezavrtí ve spaní a běžíte se spícím miminem na nočník?Nejsem zastánce téhle metody,i když přiznávám že jsem toho o ní zatím ještě moc nestudovala,ale napravím to.Jaksi si ale neumím představit že bych to měla praktikovat,pro mě by bylo šíleně stresující,neustále jenom sledovat dítě jestli se nehlásí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.