| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No ano, toto je třeba to, co mi i vadí, že nebylo vysvětleno. Na záhady proto prdím. Tohle je prostě pro logiku příběhu.

Eathan se narodil na ostrově, právě té Amy, manželce od Horace. proto byla Amy tak důležitá a proto i nechápu tu otázku ze seznamu nevyřešených "záhad".
Amy pak s Eathanem "odešla" ponorkou, když hrozil ten výbuch. Pak si nějak Eathana našli, podle mě stejným způsobem jako Richard navštílil Locka, když byl ještě dítě.

DAlší věc, byl teda Lock tak vyjímečný, že ho šli už hledat v dětství? A co znamenalo, že poznal dané předměty?

Proč věštec chtěl, aby Clair vychovala své dítě? No další nevysvětlená věc, co do logiky příběhu. V kontextu s tím, jak to dopadlo, snad jen proto, aby jako nejbližší dva lidé byli spolu.

S těma dětma, to je právě to, Eathan byl poslední dítě, které se tam narodilo. Souvisela teda neschopnost rodit děti s tím výbuchem?

Děti z letadla jsou stejný případ jako Walt. Prostě vyrostli, museli je "uhrát do outu", prostě je unesli a konec. Dvě děti tam byli ještě jendou s tou letuškou Cindy u Jackovi klece.

Clair opustila Aarona v džungli proto, že ji oblbnul MIB, vzal na sebe podobu Christiana, jejího otce. Lock je pak přeci oba viděl v té chatrči. Proto ho taky Clair tak dobře znala.

A dítě Sun a Jina by bylo v nebezpečí, pokud by tam byla ještě i ve 3. trimestru, ale ona to stihla dříve se odtamtud dostat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.