| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,
teda, já tu ale dlouho nebyla.To je vostuda.
Tak to zkusím rychle dohnat.
Marti:domeček bude krásnej a život v domku je blaho :-D
Aktovku má Terezka také od Ježíška a do školy se moc těší.Je to teda psíš batoh než klasická aktovka a ted se držte, není vůbec růžová ani fialová :-D ale bledě modrá s obrázkem tlusté žirafy :-D ~t~
A z únorových hor jsme se vrátli v normálním počtu, ale dohnali jsme to v dubnu a tak vám oficiílně přiznávám, že čekáme fazoli.Ale jsem teprá v 7tt.Je mi přes týden celý dny špatně a neustále musím běhat na wc.Je to až neuvěřitelné, ale cítím se spíše jako bych měla žloutenku,salmonelu a úplavici v jednom ~a~
A taky nám přibil jeden pes, ale to už jsme asi psala dříve ~o~ ~t~
Terezka od jíždí v sobotu na 14 dní na hory s mojí mámou, tak budu doma sama a budu jen ležet.........protože, nic jinýho ani nemůžu.
Nensáším těhotenství, ale na mminko se těšíme.Jen doufám,že vše bude ok, páč mám opět rizikové.
A jak se máte vy?
Taky jsem zapoměla své přihlašovací údaje :-D ach ta skleroza

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.