| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak jen nakukuji a dávám malé info od nás.

Luky nastoupil nakonec do normální školky. S ředitelkou jsem se dohodla a tak nemusel do speciálky. To by mne hodně komplikovalo život - vozit ho přes půl Prahy.

Takže to jakž takž zvládáme, s jednou pí. učitelkou teda bojujeme, ta si s Lukym neví moc rady.

Ale Luky to zvládá, chodí tam od 6:30 (jako první) a je tam do 15:30. Krásně tam spinká, nepláče, hezky jí, hraje si. Jen s nikým nedabatuje :(

Starší je také ve školce, měl odklad, takže pohodička.

Já chodím na 8,5 hodin do práce, kde je to supééér. Poté ještě večer do druhé práce, kde je také super kolektiv. Jako bonus jsem se ještě přihlásila do taneční školy.

Celý týden nestíháme, ale víkendy si užíváme. Starší má 2x týdně judo, 1x týdně plavčo, 1x týdně keramiku. Vše odpoledne kolem 17:00 hod.

Luky dochází 1x týdně na plavání, 1x týdně na tanečky. To ho hodně baví a umí. Krásně už plave, potápí se, skáče. A tancuje jako drak.

Uf, ale je to náročné, vše skloubit dohromady.

Jinak k Lukymu - diagnostikovali mu vývojovou porucha řeči. Tak jsem zvědavá. Je cca o 2 roky nazpět ve vývoji řeči, ale jinak je úžasný a v hlavičce má vše správně srovnáno a to je to hlavní. Holt si s nikým nepovídá.....

Tak se mějte krásně, ať Vám děti dělají jen radost, Práci i domácnost zvládáte na 1* a celkově ať je všude jen dobře.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.