| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, potřebuji poradit. Mám 5 a půl měsíčního synka a poslední dobou mi začal pobrekávat. Chvíli po probuzení nebo kojení je v pohodě a pak začne pobrekávat. I když si k němu sednu a snažím se ho zabavit, tak je nespokojený. Chce poslední dobou jen nosit. Dříve si krásně hrál v postýlce nebo na dece, ale to teď vůbec nehrozí. Mám ještě 2.5letého syna. Ten si sice vyhraje hodně sám, ale taky potřebuje, abych se mu občas věnovala.
Problém je v tom, že manžel, když mladší pobrekává, si s ním odmítá hrát, protože si podle něj vynucuje pozornost .
Manžel není špatný, pomáhá hodně, se starším si hodně hraje (když je teda z práce doma), mají spolu super vztah. O víkendech vaří, dělá venku. Ale prostě brblá, že jsem si mladšího tak naučila. Podle něj z něho vychovávám rozmazlence. ~o~ (něco v tom smyslu pronesl).
Já jsem poslední dobou z toho nervózní, dost mi vadí, když mladší brečí, úplně mi to stahuje žaludek. Pak jsem podrážděná a je to všechno v pytli.
Co mám dělat? mám ho nechat křičet a až se uklidní, tak ho jít pochovat, nebo ho prostě chovat a "nic" jiného nedělat?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.