| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky holky, maminy

tak si jdu pro pomoc/radu ... dcerka 3m je v poslední době jako vyměněná. Bývalo to spokojené miminko, z kterého se člověk jenom těšil ... ale teď je to hrozný. Dcerka hodně pláče, kolikrát až do hyster.řevu, kdy mám strach, že se udusí.
Při kojení se přisaje, párkrát lokne a řev, musím jí uklidnit dudákem a pak pokračovat v kojení, nebo kojení prostě odložit na neurčito.

Kojím vždy, kdy si řekne. Mléka mám dost (stříkají mi prsa jak hasičské hadice). Hlídám se co jím. Dcerka neblinká, odříhává pěkně.

Trpí na prdíky, používáme kap. SAB SIMPLEX a ostatní metody (masáže, gel pupík, cvičení, rourkování ...).

Jsem fakt už zoufalá, když vidím jak pláče a nemůžu jí pomoct. Dneska už jsem řvala~n~ i já. Fakt zoufalost.

Proč pláče ? čím to je ?

léky žádné nebere, UZV břicha ok

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.