| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím vás holky,
je mi z toho špatně jen na to pomyslím, natož když o tom píšu. Většina z vás tu má minimálně jedno dítko, mě to teprve čeká, jestli vůbec.
Nevím, co mám se sebou dělat, ačkoli těhotná nejsem a zatím ani neplánuju - v průběhu příštích měsíců- tak mám snad fobii nebo co.
Vím, že bych to číst neměla, ale mám načteno tolik hezkého o vag. porodu, viz to, že miminko vám pak třeba přiloží na bříško, nebo i to, že je to prostě životní zážitek... Pak jsem si zase přečetla xx příběhů o zkažených porodech, kleštích, nebo prostě jen o tom, že miminko ven nešlo. Další věc - strach z nástřihu - strašně špatně se mi hojí jizvy, po břišní operaci mám jizvu rozjetou do široka, nic jiného nedělá, jen se mi to špatně hojí. Zároveň ale strach z císaře - mít teda jizvu tam dole anebo na břiše?
Pak jsem si zase přečetla, že vás u císaře nemusí naplno uspat - na jednu stranu hezké, na druhou stranu omdlela bych už jen z toho cinkání nástrojů. Nejradši bych chtěla rodit císařem, vzbudit se až po tom všem, ale co když bych se nevzbudila už vůbec??
Prosím neposílejte mě na psychiatrii, nedokážu o tom s nikým mluvit, vypsat se vám, to jo, ale jinak? ~a~
Nedokážu o tom pořádně mluvit s partnerem, on ví, že se bojím, ale myslí si, že to je asi takovej normální strach.
Myslíte, že vůbec někdy budu způsobilá k tomu mít vlastní dítě? Strašně si ho přeju, ale ten strach je hroznej. Nehledě na to, že mám strašnej pocit z doktorů, chodím jen ke své gynekoložce, i s akutním problémem musím za ní, k nikomu jinému bych to nezvládla - usadit se na kozu, natož před někým porodit dítě. Jsem divná, že jo?
Prosím uklidněte mě něčím, připadám si jako blázen ~n~
Děkuju, jestli jste to vůbec dočetly ~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.