| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Právě mi můj strýc řekl, že mi jeho lékařka (diabetoložka) vzkazuje, že se mám nechat vyšetřit na cukrovku. On byl na kontrole a konzultoval s doktorkou záznamy v přístroji na měření cukru v krvi. Občas jsem se u něho nechala změřit a víc jsem to neřešila. Nicméně ona podle hodnot, které jsem měla naměřené usoudila, že mám málo cukru v krvi.
Na netu jsem si našla příznaky a nejsem si jich u sebe vědoma.
Za posledních 5 let jsem měla jen krevní obraz, ale nikdy mi nikdo nic neříkal. Měla jsem po porodu poruchu srážlivosti krve, ale žádné podezření na cukrovku.
Jsem z toho trošku rozhozená. Cukrovku v rodině máme, dokonce několik lidí. Nejsem zrovna člověk, který by běhal k doktorce s každou "rýmičkou a kašlíkem" , tak se mi tam moc nechce. Zvlášť když ani nemám žádné příznaky hypoglykemie, ale ... je tu právě to ale.
Je to asi kapku zmateně napsané, ale snad mi poradí někdo, kdo má zkušenost. Děkuji

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.