| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky
Asi nepatřím mezi přímo klasické bezplenkářky, nicméně dotaz se týká tohoto tématu.
K BKM jsem se dostala se svým druhým dítkem čistě náhodně. Dříve jsem o tom něco četla, leč nevěřila, a tím pádem neřešila. U první dcerky vůbec. Pak před narozením druhé, jsem na téma náhodně opět narazila, a říkala si,že by to bylo hezké, ale...
A pak měla Sofi velké problémy s opruzeninami, pravděpodobně vznikly z průjmu, kdy vpodstatě mnohokrát za den ukákla po trošce, skoro jí stolice odtékala samovolně. Kvůli opruzení jsem začla zadeček omývat na každé přebalení, dcerka začla občas čůrat po rozbalení, časem se to přesunulo do umyvadla...to už jsem cíleně ji dávala nad umyvadlo se signálem, začalo se velmi rychle dařit,a taky brzy sama začla signalizovat, že chce. Paráda, nečekala jsem to, tím více potěšilo. Je pravda, že nejsme stoprocentní, ale to neřeším. Když spí, tak ji nebudím schválně, nebo se stane, že je v kočárku, vzbudí se, než k ní doběhnu od nějaké práce, tak je holt pozdě. Nevadí mi to, jsem vděčná za každé vyčůrání nebo vykakání mimo plínu.
Co mě ovšem překvapuje, a mého manžela přímo zaráží, je, že večer, když jde spinkat (mezi 9-10h), tak se budí až kolem 4-5h ráno se suchou plínou. Trvá to už snad 14 dní, kdy mi nepočurala v noci nic. Prostě až po rozbalení, nad umyvadlem, na signál. Manžel má obavy, zda si nemůže nějak tím zdržováním ublížit. Já tvrdím, že nemůže, protože jindy se počůrá klidně do plenky, byť pak v ní nechce být logicky, ale taky že to ráno té moči není tolik, abych měla pocit, že nějak zdržuje.
Jaké máte zkušenosti vy, jak dlouho může takové dítě vydržet? A nebo je to jen že si nastavila vylučování už ted v raném věku na jinou dobu? Protože pak po ranním kojení spí skoro celé dopoledne, a to je plínka tedy totál plná.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.