| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Náš skoro 2,5 letý kluk mi připadá čím dál tím agresivnější. Ani ne tak na lidi, ale hlavně na zvířata. Už nevím, jak ho přesvědčit, aby to nedělal.
Naší fenu s oblibou "štípe a tahá" za chlupy, šlape jí na packy, několikrát už i vzal klacek a přetáhnul jí přes hřbet...
Vysvětlování nezabírá. Předevčírem jsem se už neovládla a tím klackem jsem "přetáhla" já jeho. Vím, že to bylo špatně ~:(

Asi jsem to nepodchytila včas hned na začátku. Asi jsem to dost pokazila někdy před rokem, kdy na radu "zkušenějších" jsem častěji použila plácnutí přes zadek nebo přes ruce.

Jenže teď si prostě nevím rady.
Když přijde ke mně nebo mladšímu bráškovi a praští, tak ho okamžitě odnáším do vedlejšího pokoje s tím, že má přijít, až se bude chtít omluvit.
Po nějaké době přijde, omluví se, ale nemyslí to upřímně. A za chvíli jde a znova uhodí.
Takže to je asi taky špatně.
Já už fakt nevím, jsem z toho nešťastná a zoufalá. Klidně mě ukamenujte za špatnou výchovu, ale hlavně mi prosím poraďte, jak z toho ven.
Díky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.