| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Maesto,lidi jsou fakt čím dál zlejší a nepřejícnější..říct,tohle by mě nenapadlo...opravdu jsi dobrá a ostatní ať si trhnou nohou~;)

Myško...nevím jaký režim,když jsou dítka nemocný,tak se snažím,aby byly co nejvíc v klidu,Vítečka nenechám moc brečet,uklidňuju tím víc...ven když nefouká vítr,což teď asi nehrozí,tak pokud má třeba jen rýmu akašel a nemá horečku tak na chvíli můžeš,ono se jim venku líp dýchá,s tepltou samo radši ne..uvidíš jak jí to poleze,snad to nic nebude a teplota nebude šplhat,držím palce....já taky tradši nekoupu....a já teda jsem v tomhle hrozná,ale já dávám preventivně Nurofen sirup,je i na bolesti a když jim není dobře tak mám pocit,že jim to trochu uleví...pokud ta teplota leze přes 37,5...ale to je jen taková moje rada osobní....říká se,že nemáš srážet tepltou pod 38st,to já nevydržím,myslím,že je třeba právě může bolet hlavička nebo tak ..a já si taky beru třeba paralen,když mi není dobře,tak to beru dle sebe.........
bude to dobrý,uvidíš.....

no a naše Michalka je sova po nás obou,tak jsems e ani moc nedivila a vlastně za to ani nemohla a nemůže,když to podědila~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.