| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Whitep, přece si nemyslíš, že všichni, kdo mají problém s MPO a zdá se jim zvrácená či dokonce škodlivá, mají problém s matkou? Jinak je toho docela dost, co se celé věci dá vytknout, a odpůrci jsou jak mezi odborníky psychology, tak právníky a rodiči. Diskuztěžuje to, jaká je JP autorita a stejně tak kolega Šturma.
Jinak nikdo nechce slyšet o dětech, kterým to uškodilo, o tom, že metoda není akreditována, o tom, že APLA se od celé věci distancuje (odborně) a poukazuje na ožehavé neetické body celé "nauky". Celé se to příliš podobá náboženství: Nelíbí se ti to, ergo máš problém s matkou.

Osobně mám problém s tímhle: Autista nesnáší fyzický kontakt, ergo ho pořádně zmáčkneme. Ty bludy a omáčku o tom, že to děláme z lásky, jsou demagogické. V podstatě, když JP studuješ, Ti přijde, že je přínosné, když se dítě při tom posere, protože mu můžeš pak špitat mazlivá slova lásky: Miluju Tě, ikdyž jsi tak špinavý a smradlavý.
To je přímo z JP stránek: Miluji Tě, ikdyž jsem se pošpinil, protože kdybych byl čistý, milovali by mne všichni. Naprosto nepochopitelná věta, ale jde o to, že na Jiřinu se nikdo z jejích zastánců nedovede podívat kriticky.

A smojí mámou je to super. Když jsem porodila, nějak se dotkla v řeči mé puberty a já ji seřvala na kost. Katarze i bez zalehnutí proběhla dokonale.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.