| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nano, to si samozřejmě nemyslím, to jsi s prominutím hodně překroutila má slova. Je fajn, že jsi problém se svou matkou vyřešila, byť až v dospělosti. Nikdy není pozdě ~;((. Nepočítám se mezi jakési obhájce PO, na to toho o něm vím/zažila jsem příliš málo a taky jsem příliš kritická na to, abych se jen tak stávala obhájcem jen tak něčeho. Jen jsem se ti snažila to přiblížit, učinit pochopitelnějším. Ale zdá se, že nemáš zájem tomu rozumět. Co ti mám říct na to, že APLA se od toho distancuje, když jsem předtím psala, že MPO nepovažuju za (dobrý) nástroj pro léčbu autismu? Jestli to někomu ublížilo, mělo by se o tom vědět a mělo by se o tom diskutovat, mělo by se to zohlednit - a zjistit, zda ublížila sama metoda nebo chybná indikace nebo chybné provedení. Jsem zásadně proti tutlání čehokoliv, chci žít ve svobodné zemi. Jo, ten tlouštík vypadá hodně fanaticky, ty výroky působí taky trochu fanaticky. Ale to je jen výsek skutečnosti. Pokud ti to stačí k tomu, abys to odsoudila, prosím, vždyť ti to nikdo nenutí. Rozumím, že je ti líto těch dětí, máš dojem, že trpí (já to nepopírám, jen připouštím, že před tím soustavně trpěly víc a tohle jim může pomoct). Potřebuješ to nějak strávit? Nebo chceš podat trestní oznámení pro podezření z týrání? Nebo o co přesně ti jde?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.