| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Holky,
všechny moc zdravím po hoooooodně ~f~ dlouhé době,holky já se omlouvám, ale poslední dobou nemám čas sem pravidelně chodit. Byli jsme v březnu přes týden na Moravě u Prostějova, doma se snažím o něco jako jarní úklid a protože jsem se přihlásila do jednoho projektu jsem dvakrát týdně dopoledne mimo domov. Jednou týdně služba v mateřském centru a tak nějak poslední dobou nestíhám. Můj muž chodí domů pozdě a dělá i o některých víkendech.
Co je, ale nového. Naše zlatíčko ~p~ Adélka má už dva zuby a na kolínkách je čím dál častěji. Zatím stále střídá plazení s lezením po čtyřech.V plazení si je o hodně jistější.Stále jí kojím, umělé mlíko nechce i když bych potřebovala kdyby se ho naučila pít. Teď je zrovna zase hrozně nachlazená, nechala jsem jí hlídat a asi tam nastydla.Bere spiropent, fenistil a kapky hedelix. Odsávat rýmu bych mohla pořád dokola. Jak vidí odsávačku a slyší vysavač začne řvát a pěkně se prohýbat. Holky ta má sílu!! Mám co dělat abych jí přeprala. Chtěla jsem kojit nejdřív půl roku, pak do 9 měsíce, ale budu se snažit vydržet do roka pak končím. Stále se budí třikrát čtyřikrát za noc. Někdy jsem už pěkně vyšťavená. Poslední tři dny co je nemocná je jen kojená, jídlo vůbec nechce. Maximálně si dá trochu banánu.
Koupila jsem ještě produkty od firmy Just. (tymiánová mast, eucasol sprej, echinacina) pro holky, máte někdo s touto značkou dlouhodobou pozitivní zkušenost? Přeci jen nejsou nejlevnější, ale pokud jsou opravdu dobrý kupovala bych je dál pro holky. Díky.

Mějte se krásně a pozdravujeme vaše zlatíčka M+A+A ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.