| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

AHOJ,AZ TEDKA JSEM SI NASLA MAILIK,MOCINKO-MOC DEKUJI TAK POTESIL,JA JAK JSEM UZ UPLNE Z TOHO ZBLBLA,A PORAD TADY VSUDE-MOZNE HLEDAM RUZNY PODOBNY PRIBEHY TAK JSEM UPLNE ZAPOMNELA SE JSEM MRKNOUT,ACH JO,KDYZ JA JSEM Z TOHO UPLNE NA DNE,UZ NECH JE STREDA A MAM PO VSEM.JA JSEM ZE SLOVENSKA ALE TADY V CECHACH ZIJU UZ 10LET JSEM VDANA TADY.JSEM RADA,ZE JSEM NA TEBE NATRAFILA,PROTOZE JSEM SI PSALA NA MODROM KONIKOVI S HOLKAMA CO CEKAJ MIMINKA V PROSINCI A TAKY TAM PSALI RUZNY SKUSENOSTI HOLKY,A KDYZ SI TO CLOVEK CTE TAK MU JE JESTE HUR.JA SI TO PORAD NEJAK NEPRIPOUSTIM,A PORAD MI TO PRIPADA VSE JAKO ZLY SEN.TAK JSEM SE TESILA,TEDKA SE TAKY BUDU MUSET VRATIT DO PRACE,A VUBEC NETUSIM CI MI TO UMOZNIA A NEVYHODIA MNE,PROTOZE JE MALO PRACE A JA MNELA NASTUPOVAT 10.4.2012KDYZ MI SKONCILA MATERSKA A TO JSEM IM DALA NESCHOPENKU A TEDKA UZ MI NEMUSIA DRZET MISTO-ACH JO,JE TO VSECHNO TAK TEZKY.VSICHNI TAM VEDI ZE JSEM TEHOTNA A TEN BLBY POCIT KDYZ SE VRATIM,ZE TO NEVYSLO,LIDI JSOU ZLY-A TESI SE SPIS ZE ZLEHO,NO JO JE TO ZIVOT-BOJ.ALE KOUKAM ZE OSUDY MAME PODOBNEHO,JA JSEM SE MANZELOVI JESTE ANI NEODVAZILA RICT,ZE DO PRAHY BY MNEL JIT TAKY NA VYSETRENI,TO BUDE TEZKY PROMLOUVANI,KDYZ CHLAPI JSOU INY V TYHLE VECIACH,ALE NA 99PROCENT JSEM PRESVEDCENA,ZE JE CHYBA VE MNE,NAM SE TO POVEDE PORAD HNEDKA NA POPRVE,AKURAT ZE TO V 8TYDNI VSECHNO SKONCI.NEVERILA JSEM ZE NAS BY MOHLO TOHLE POTKAT.SKUSIM SA PRIDAT JAK SI MI NAPSALA VZKAZ.SNAD SE MI TO POVEDE.A URCITE NAPISU I NA MAILIK.MAM TAKOVOU RADOST,ZE JSEM V KONTAKTE S NEKYM KDO PROZIVA NECO PODOBNEHO JAKO JA,OPRAVDU TO TAK POMUZE NA PSYCHICE.TAK ZATIM DEKUJI A PA-PA

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.