| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Markéto,jsem ráda že se konečně někdo ozval.
Vidím že máte taky spoustu a spoustu pokroků jako my ,jste opravdu šikulky,my si zatím nestoupáme ani na nic nelezeme,zatím nám stačí lezení po zemi. Ve čtvrtek jsme byli v poradně,malá má 8,6kg a 72cm,doktorka říkala že je moc moc šikovná tak asi jo ~g~ .
No co se týká jídla nevím asi ti moc nebo spíš vůbec neporadím,nejsem totiž ta vzorná maminka,zase až tak nehlídám naprosto všechno a neštuduju co jaký výrobek obsahuje atd..,asi je to tím že už mám čtvrtý a vím že dodržovat naprosto všechna pravidla se mě mnohdy moc nevyplatilo,protože jsem pak měla obdobné problémy,nejstarší syn nechtěl a odmítal totiž naprosto všechno z jídla,až začal jíst tak zvané dospělácké jídlo začal jíst vše a dnes je z něj chlap jak hora.
Malá papá snad z mléčných výrobků všechno,od pribiňáčků po jogurty,kaše jak krupičnou tak instantní,jí všechny výživy,pudink uvařený doma atd. Jídlo jí zásadně vařím,raděj si dám tu práci tu trochu uvařit než koupit skleničku za 30-50kč,udělala jsem to jednou no dopadlo to tak že měli na návštěvě vymalovaný a my se mohli jít vykoupat ~t~~t~~t~. Dostala jsem do malé dvě lžičky a to bylo vše ~w~.
Jinak už jsme zkusili i chleba bez kůrky hezky se sýrem nakrájený na malinké kostičky a jak nám chutnal ~y~ . Mlíko z flašky už pijeme jen ráno a to musíme mít dobrou náladu,flašku většinou odmítne a příjde na řadu něco náhradního ~d~.
Takže v jídle ti opravdu neporadím ~a~.
Jinak i se spaním jsme na tom líp jak tak koukám,ale Terezka byla spáč od malička,takže zatím toho naspí dost,dopoledne tak 2hodiny a odpoledne 1-2hod.,noc prospí celou (asi tak od osmi od večera do 6-7 hod do rána)
Kam jezdíte na Moravu,jestli se můžu zeptat?
Jinak já mám skypa taky (MIKIMIRI23),tak si mě když tak najdi,ju.
Pozdrav všem Mirka a Terezka ~3~~3~~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.