| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, to je skvělé, jak užíváte prázdnin ~g~
U nás to mají akční hlavně kluci, mají naplánové celé prázdniny pořád někde pryč.
Vlastně je přes léto moc nevidím a pak už jem mi smutno ~;)

První týden jsme byli na Slovensku v Bojnicích a pak v Rožnově, tam kluci na 3 týdny zůstali a dnes se vrací vlakem domů s našima. V neděli zase jednou na tábor s družinou a když se vrátí, jedeme s nima na prodloužený víkend na jeden zámek ... máme tam zamluvený pobyt s polopenzí.
Psala jsem Vám to vůbec? ... Asi ne ... představte si, že Max vyhrál jednu soutěž od POMPO hračky ... namalovat obrázek do soutěže a vyhrál 5-denní pobyt s polopenzí na zámku, včetně nějakých sport. aktivit, atd. (cca za 10tis). ~:-D

Pak budou mít ještě pár dnů s tátou, asi pod stanem, pak týden na modelářském táboře a pak jedeme na týden do Alp. No a už zbývá poslední týden, to jsem s nima doma já, budeme podnikat nějaké výlety do okolí a pomalu se připravovat na školu.
Už se "těším" na 1. září, jak budu mít zase jen pár hodin na to, abych domluvila a sladila všechny kroužky na další příští rok. Je to taková slušná honička po budově ZUŠ, běhá se od učitele k učiteli a ladí se plán docházky pro obě děti (nauka, sbor, flétna, výtvarka), naštěstí vím aspoň dny, kdy budou mít sportovní aktivity, tak snad to tam nějak všechno napasujeme. Ale stejně je 1. září jeden z nejstresovějších dnů v roce ~Rv

Krásný zbytek léta !!!
Když budete Ivo příští rok plánovat cestu do ČR, moc ráda Vás uvidím ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.