| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Čápátko už si delší dobu říká o bezplenkovku, jen já jsem to do dneška jak blbka zazdívala. Dnes mi došlo a všechna kakání během dnes jsme zvládli mimi plínku v klubku. Signál čtu docela dobře, někdy se zpožděním, ale čápě se ozve. Jde mi o dvě technické věci: a) dá se BKM aplikovatjen na kakání (čúrání prostě zatím nezvládám dohlídat) b) jak to technicky provést, abych si nezadělala na průšvih do budoucna - zatím jsme totiž kakání zvládli nad vanou (pohodlné, hned pak jsem ho mohla umýt), ale až teď večer mi došlo, že nebudu chtít, aby stále kakal do vany a měla bych vymyslet něco jako nočník. Nebo máte jinou zkušenost? Přeučili se pak v pohodě na nočník, když jste třeba nejdřív využívali umyvadlo?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.