| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Čápátko už si delší dobu říká o bezplenkovku, jen já jsem to do dneška jak blbka zazdívala. Dnes mi došlo a všechna kakání během dnes jsme zvládli mimi plínku v klubku. Signál čtu docela dobře, někdy se zpožděním, ale čápě se ozve. Jde mi o dvě technické věci: a) dá se BKM aplikovatjen na kakání (čúrání prostě zatím nezvládám dohlídat) b) jak to technicky provést, abych si nezadělala na průšvih do budoucna - zatím jsme totiž kakání zvládli nad vanou (pohodlné, hned pak jsem ho mohla umýt), ale až teď večer mi došlo, že nebudu chtít, aby stále kakal do vany a měla bych vymyslet něco jako nočník. Nebo máte jinou zkušenost? Přeučili se pak v pohodě na nočník, když jste třeba nejdřív využívali umyvadlo?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.