| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,zdravím po dlouhe dobe a zároveň bych rada poprala jen to NEJ do v Novém roce,hlavne at jsou deticky zdravousi.

A nejaké novinky od nás: Mikeš - tak mu říkám (jinak Matyasek) bude mít 30.1. 8 mesicu, ma 12 kg a výšku nevim, cca něco přes 70cm. Je to nás maly sumo,ale nepřijde mi pohledem nejaka kulička,asi bude mít silné kosti a proste je to takovy statny chlap jak ma byt. Prikrmy uz dáváme,ale ze by mu nějak obzvlášt chuť ale,krom přes dávek, se říct neda ,ale mám pocit ze to nechutenství bylo spojeno i se zoubky,ktere mu vylezli a nechtěly se dlouho prodrat. Ted uz zase docela papka. Máme 4zuby,otáčí mě se na obe strany, dokola jak hodiny a včera se zacal uz trochu plazit, doktorka říkala,ze je docela rychly na to kolik kg musí rozpohybovat :-). Takže u nás spokojenost. Jen maly háček to ma, v noci se probouzime hoooodne často. Chodi spát kolem sedmé hodiny a tak 2-3x se probudí do půlnoci a pak uz to jede pomalu co hodinu, hodinu a pul a tak po 4hodine ,někdy dřív se probouzí,tedy on spí,ma zavřené oči,ale proste knoura co pul hodinu, uz jsem docela vysata. Myslím,ze jsem si ho navykla na prso a ma to místo dudliku. Moje mala ta spinkavala celou noc a budila az kolem 5 hodiny, tenhle Rostak mi tedy dává hodně zabrat. Ale to je asi jedine minus, jinak je hrozne hodny a takovy pohodar, sám si krasne vyhraje a hází z polohy na brisku míčkem, to je hrozná sranda,opravdu mu to hrozne hezky jde a dohodi i docela daleko.

Tak to zpravy od nás. Kdyby jste mi někdo poradil jak ho odvyknout

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.