| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jsem druhým rokem na mateřské dovolené, s první holčičkou jsme bydleli ve městě a tam jsem si to užívala , s druhou holčičkou (manžel postavil barák) a přestěhovali jsme se do fakt tiché vesnice, kde opravdu pokut člověk není rodák, tak si kamarády nenajde:( Mám tu jen jednu kamarádká, ale jelikož jsem člověk co opravdá potřebuje lidi a živo kolem sebe tak tu doslova trpím. Vycházky vypadají jako když se prochazím po hřbitově :( ticho a nikde nikdo :( Jsou i rána kdy opravdu se nechce ani vstát z postele a nastávají doby kdy co dělám nemá smysl:( Večer usínam s představou jak od tut uteču, ale vím ze trhat rodinu kvuli tomu nejde.. Nemáte někdo zkušenosti s tímto ? Případně co jste dělali a co třeba se změnílo když jste nastoupily do prace? Manželovi o tom říkám ale ten proste jen řekne že neví co mi na to má říct.. Schazi mi to rušno , kamaradi které jsem měla ve městě a unavujeme ježdění pokaždě jinam jen co se najezdím kvuli dětem a pak už nemám silu na to abych vubec si udělala neco pro sebe :( .. člověk tu i přestal dbat o sebe tak nějak protože se nejak pekne oblíknout nebo nacesat tady nema smysl .. i taková ztrata vypadat pekne:( zmizela ... myslíte ze jde jen o zvyk nebo se to pak praci zmeni?
~5~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.