| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jé, Jiři, to je krásný příměr - "jako dávat preventivně Paralen"
Souhlasím!
Synek měl hodně dlouho nevyvinutá jádra (skoro půl roku) a ačkoli měl kyčle naprosto v pořádku, na prvním UZ kyčlí nám také bylo preventivně doporučeno široké balení. Ovšem on na to nebyl zvyklý a když jsem se to snažila dodržet, znamenalo to takřka permanentní pláč - už tak byl dost drždivé miminko a to balení bylo fakt vražedné.
Takže jsem si k tomu načetla - mimochodem jsem se dočetla, že ortoped, který toto široké balení zavedl jako prevenci při problémech s kyčlemi u malých dětí ho vyloženě nedoporučoval jako prevenci... - to mi stačilo.

Široké balení jsem tedy zrušila a popravdě si nedovedu představit, že bych ho dávala - u nás fakt bezdůvodně - až do té doby, co se malému vyvinula jadérka. On byl hodně aktivní pohybově, samotné UZ kyčlí byly vždycky horor, když ho měli znehybnit. Na jednom UZ mám dokonce zezadu napsáno "hypermobilní - obtížně vyšetřitelný" - páč se mlel a řval jak tur - bylo to fakt psycho...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.