| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jé, Jiři, to je krásný příměr - "jako dávat preventivně Paralen"
Souhlasím!
Synek měl hodně dlouho nevyvinutá jádra (skoro půl roku) a ačkoli měl kyčle naprosto v pořádku, na prvním UZ kyčlí nám také bylo preventivně doporučeno široké balení. Ovšem on na to nebyl zvyklý a když jsem se to snažila dodržet, znamenalo to takřka permanentní pláč - už tak byl dost drždivé miminko a to balení bylo fakt vražedné.
Takže jsem si k tomu načetla - mimochodem jsem se dočetla, že ortoped, který toto široké balení zavedl jako prevenci při problémech s kyčlemi u malých dětí ho vyloženě nedoporučoval jako prevenci... - to mi stačilo.

Široké balení jsem tedy zrušila a popravdě si nedovedu představit, že bych ho dávala - u nás fakt bezdůvodně - až do té doby, co se malému vyvinula jadérka. On byl hodně aktivní pohybově, samotné UZ kyčlí byly vždycky horor, když ho měli znehybnit. Na jednom UZ mám dokonce zezadu napsáno "hypermobilní - obtížně vyšetřitelný" - páč se mlel a řval jak tur - bylo to fakt psycho...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.