| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Abych to zkrátila. Syn se začal kamarádit s výrazně bohatším spolužákem. Samozřejmě bych neměla nic proti,ale......
-začal vyžadovat dražší věci,elektroniku typu notebook,mp3,4,herní konzole,androidy atd.,omílá to pořád dokola
-začal pokládat otázky typu: Proč si to a to nekoupíme dražší,když si to můžeme dovolit.
-I doma přestal hrát obyčejné hry a pídí se po té elektronice.
-Nechce brát kamaráda k nám,ale chce chodit k němu domů,protože oni mají to a to a my nemáme to a to.
Upozaďuje ostatní kamarády, o kterých jsem si myslela,že je má dost rád.
Včera mi řekl, že se mnou nejde za kamarádkou a její dcerou,protože v paneláku bydlí jenom socky a tam on si hrát nebude. Probírali jsme to s manželem a domluvili se, že "kamarádství" musíme nějak omezit. Nicméně jsme mu dneska dovolili jít ke kamarádovi na koledu. Šel s bratrancem a přinesli si každý 3 velikonoční balíčky čokolády,dvě vejce a tisícovku. Tak jsem si řekla DOST.
Zítra mamince spolužáka peníze vrátím,ale co myslíte,mám jí říct, že bychom chtěli z naší strany kontakt omezit?
Jinak samozřejmě vysvětlujeme horem dolem,syn má všeho dostatek,nemá si na co stěžovat.
Byli jste někdy ve stejné situaci?
Díky za rady,ráda si přečtu názor nezúčastněného.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.