| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

Šárko, to je docela horor, co popisuješ. Dnešní doba je celkově uspěchaná, připadá mi, že pořád něco "řešíme", někde kvůli něčemu lítáme a když se k tomu ještě přidá starost o rodiče, je toho až až.

Já mám konečně lepší období. V březnu jsem nastoupila do práce na 6 hodin, což se oproti těm 9 hodinám (včetně pauzy na oběd), který jsem tam strávila mezi mateřskýma, zdá jako sranda. Můžu pracovat vkuse bez oběda, dokonce už i pracovní doba je víc pružná. Kdy přijdu, podle toho odejdu, nebo si můžu napracovat a vybrat jindy. Před nástupem do práce mě konečně po 3 měsících přestaly bolet klouby. Už jsem nevěřila, že se někdy ještě vyspím bez toho, abych se bála otočit. Na reumatologii jsem byla, podle doktora se o žádnou reumatoidní artritidu nejedná a udělal mi podrobnější krevní testy. Prý si myslí, že to má souvislost s těmi mými opakujícími se záněty dutin a virózami. Testy nic neukázaly, takže mi doporučil na ještě podrobnější vyšetření na imunologii -což mi už předtím doporučili na ORL, ale obvodní doktorka mě naposlala....Mno, jelikož jsem celou zimu lítala po doktorech, už se mi fakt nikam nechce a tak jsem se na to prozatím vykašlala. Omezila jsem to na prevence - gynda, zubař a tak, což jsem zase pro jiný problémy nestíhala.

Taky mi trochu dělá starost mamka. Jak na podzim umřel táta, připadá mi, že nějak zestárla. Ona má ještě problém s parkinsovým třesem - zatím se jí tedy jenom klepe ruka. Chodí po doktorech, ale nic moc jí nepomáhá. Taky pořád vyřizujeme její prodej a koupi bytu. Je to na dlouho. Prodej už je na katastru a čeká se na vyřízení. Mezitím zase domlouváme smlouvu na koupi, každý víkend něco u mamky vyklízíme a pod. Stěhovat se bude zřejmě v květnu, takže letos se asi na chalupu dostaneme až v létě.

Mno a samozřejmě řeším prázdniny. Já mám jenom 4 týdny dovolené a i tak to bude trochu problém se s ostatními v práci domluvit. Děti mají 9 týdnů volna. Do Rumunska holt letos nepojedu, pojede s nimi jenom Dan, ale to je zase jenom týden. Přemýšleli jsem, že bychom je tam 1-2 týdny nechali s babičkou, ale moc se mi do toho nechce...Dandu bych tam klidně nechala, ale Patrik je ještě malej a ani jeden se nedomluví. I tak se bojím, jak bude snášet, až pojedou jenom s tátou. Nakonec možná přiveze Dan tchýni na týden až dva k nám. Do jeslí se mi Patrika dávat nechci. To bude zase prázdninový provoz s jinýma tetama a už takhle míváme ráno problém ho tam dostat. Mno a ještě se nabídla ségra, která bydlí kousek od naší chalupy, že by mi je týden až dva pohlídala...Jenomže ségra má 5 dětí (3 manželovy děti v péči) a už takhle toho má plný kecky. Mno, tak babo raď ~d~

Aspoň, že už to počasí je konečně lepší! Zítra se chystáme na Matějskou~:-D No a teď pojedu k mamce vyklidit sklípek, tak pošlu děti s Danem. Jdu ho vzbudit~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.