| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přeju hezký den,

chtěla bych využít následujících teplých dní a vyzkoušet odplenkování, dneska začínáme.
Jde mi o to, že dcera (přesně 2,5 r.) konečně aceptuje posez na nočníku a máme dokonce první úspěchy, pokud ji vysadím a zrovna se jí chce, tak se vyčurá.
Zatím v tom tedy není jistá pravidelnost, ale na tu teď chci naběhnout.
Hodně se bránila mé snaze jí hned sundat plínku, když začla talčit na velkou- to už taky překonala a když vidím,slyším, že se jí chce na velkou, tak ji sundám plenku a vykoná vše do nočníku.
Ale sama od sebe se absolutně nehlídá, nehlásí počůraný tepláčky, klidně si v tom sedí a nevadí jí to.
Dneska udělala bobek, tak jsem ji nechala bez plínky, něco kolem ní poklízela, s tím, že ji za minutku vysadím na čůrání a ejhle, seděla a hrála se ve vlastní louži jakoby se nechumelilo.
Tak mám dilema-zda ji ještě nechat dozrát do chvíle, že jí to začne nějak vadit nebo zda už má fakt smysl do toho jít a tu plínu ji vzít, i když to bude převlíkací boj.

Momentálně jsem jí dala na gauč nepromokavé prostěradlo, jinak koberce nemáme, takže velké uklízení krom převlíkání mě nečeká.

Jde mi jen čistě o názor, zda už na to má, i když se nijak nekontroluje, pokrok je v tom, že pokud ji vysadím na nočník, tak se to občas zachytí :-)

(Starší děti jsem odplenkovala v tomtéž věku, ale sundala jsem plínku až v momentě, kdy mívaly sucho od vyčůrání k dalšímu vysazení na nočník.)

Díky za názory~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.