| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

omlouvam se, zlobi mi klavesnice. Mam holcicky 4 roky a 10m. Ta starsi na mladsi velice zarli. Je to logicke, z me strany pochopitelne, ale nyni jsme ve fazi, kdy je starsi dcera temer nesnesitelna. Od porodu to probihalo asi takto prvni tri mesice mimino temer stale spalo takze jsem mela opravdu hodne casu venovat se starsi, i presto byla starsi extremne precitlivela a plactiva, denne jsem si s ni nekolik hodin hrala ]hrala jste si nektera se svym ditetem intenzivne 3 hodiny? to je na bohnice a pak se ozvalo mimi v chuvicce a ona se rozplakala. Pak mimino prestalo spat ale stacilo mu chrastitko do ruky a pozorovat co my delame a stale bylo dost casu na starsi. Nyni jsme ve fazi, kdy mimino leze, stoupa si, chodi kolem nabytku a xkrat za den si namele takze je z nasi resp. moji strany potreba ji vice hlidat. To samozrejme neproslo bez povsimnuti a dcera na to zareagovala logicky tak, ze se chova jako mimino. Podotykam nic patologickeho jako, ze by se pocuravala, mela spatne spani nebo tak. Je mila, hodna, jen se proste stale chova jako mimino. Sisla, sama velice dobre mluvi a umi veskera pismena a momentalne na me jeci mami ja chci titi }piti] bere mladsi dudliky, pici hrnicek, leze po ctyrech, podotykam ze i na ulici, polovinu prochazky skemra, ze chce do kocarku, nandava si pliny, mladsi pokud neleze kam nema tak leze na me a ta starsi samozrejme taky takze mi obe neustale lezou po hlave nebo me tahaji za nohavice, do toho tisickrat za den slysim od starsi mami ja chci taky pokud napr. male udelam varila mysicka kasicku musim dvakrat. Do jiste miry jsem ochotna toto chovani tolerovat jako ziskani pozornosti, ale mam pocit, ze uz to prekrocilo unosnou miru. Dceri jsem se vzdy velice venovala, ale umela si hrat i sama }tak 50 na 50] nyni si sama vubec nehraje, kdyz ji neco zaujme na 15minut jsem z toho u vytrzeni. Moje reakce jsou takove, ze v nekterych pripadech si toho nevsimam napr. pokud si nandava pleny nebo si z ni delam jako legraci, v nekterych situacich zakazu a vysvetlim jako napr. kdyz chce po ctyrech lezt po ulici, doma mi to nevadi. v nekterych situacich proste reknu ne napr. pokud trva na tom, ze ji mam nosit po mistnosti nebo snaset ze schodu a vysvetlim, ze se sama moc tesim na to, az mladsi bude taky sama umet chodit po schodech. Potrebuju se spis ujistit, ze moje reakce jsou spravne a zeptat se kdy to vase ratolesti preslo. Uz mi z toho jde hlava kolem, mladsi ma ted nejnarocnejsi obdobi a starsi mi k tomu neprida. Do skolky nechodi a ani na pristi rok ji nevzali. Diky za postrehy. Jeste dodam, ze na sestricku je hodna, neublizuje ji.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.