| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"dávám na bříško i v noci a pro klid duše jsem si půjčila monitor dechu - půjčují v porodnici nebo i prodejci vybavení pro děti. Stojí to asi 900 Kč na půl roku nebo 200 Kč za měsíc - a když máš pojišťovnu 211 tak ti na to 800 Kč přispějí. Ale už na tom tak často nespí, mám ho v posteli kvůli kojení a taky často na bříšku"

jen byste měla vědě+t, že tzv. "monitory dechu" neboli baby-sensory nemají žádný efekt coby prevence syndromu náhlého úmrtí (SIDS). Naopak jednoznačně účiným preventivní opatřením m. j. je spánek na zádech, ve své postýlce a v místnosti s rodiči.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.