| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám dotaz na praktikující: jak to děláte v zimě?
Mám 6ti týdenní miminko, ačkoli jsem o metodě lautrnic nečetla a považovala jsem tento fenomén za teroristickou praktiku, v porodnici mi moje hplčička kroucením dávala najevo nelibost, že chce na wc....a tak jsem ji párkrát jen třak dala nad umyvadlo...a ona se téměř vždy vyčůrala. Sama jsem byla (a jsem) udivená, že to funguje a je to takk jednoduché. Praktikuji asi dost diletantsky, prostě ser miminko zavrtí (a často vyplázne charakteristicky jazyk)~:-D, dám nad obyčejný kyblík/umyvadlo/wc/ nad trávu....a ono se vyčůrá. Nyní v létě, když byla vedra a mimino je skoro furt nahé mi to připadá jako nejjednodušší věc pod sluncem. Fakt mě jednoduchost "aktu" překvapila na dřeň (akorát mínus je asi v tom, že se během dne budí cca 15min po tom, co usne: chce se mu čůrat...ale to by se možná budilo i tak,rodím extrémně uřvané a nespavé děti, mám stejný druhý kousek tohoto typu)

Takže shrnuto: máme dobře našlápnuto, ale napadá mě, jak to dělat s přibývajícím chladem (a tedxy vrstvami oděvu). Musím to vzdát, nechci-li být otrokem miminího měchýřku/ budou se intervaly čůrání prodlužovat/ existuje nějaký fígl, který mi je skryt??? Díky za nějakou případnou radu/zkušenost, hrozně ráda počtu, ačkoli nebudu asi moc reagovat (jdem dělat ohýnek + tam kde jsem je hrozně pomalé pc)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.