| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj maminy jsem už sedm let se dvemi dětmi na mateřské jsem už totalně vyčerpaná , nenaplněná a porad ve stresu. Do toho ještě přibyly každodení bolesti hlavy a totální unava. Příjde mi že každy den nic nedělam jineho než doma uklízím , vařím, a dětem dělam taxika. ~q~To jeětě bydlíme na vesnici, kde bez auto člověk neuděla nic, kde rozvažím děti do školek na krozžky jezdim na nákupy atd, ve vesnici nikde nikdo žadné kamardky a vesnice pristehovalce moc nebere(spise se druzi rodaci). Manžel je v praci, pak prijde naji se, vykoupe se a sedne k pc a ja do vecera beham opet kolem detem ~b~ kdyz jsem mu rekla ze mi doma nepomuze s nicim tak mi bylo receno on chodi do prace ja mam deti. Nebo kdyz si postesknu ze mi je tu smutno , ze tu nemam budoucnost ze jak to budeme delat dal kdyz bych chtela do prace kdo bude rozvazet deti kdyz babicky nefunguji , tak jen odpovi ze si porad stezuju a jsem nespokojena . On tu mam rodinu , ja ji mam na druhem konci takze jsem tu jakoby sama sice manzel vydelava dost slusne, ale prijde mi od te doby co zacal vydelavat se stal z neho tak trochu sobec ~q~nic semnou neresi a uz jen rika fakta kde co jak bude ,,, pripadam si opravdu jak sluska a domaci putka taky nechci byt ~a~ spise nejde o radu ale spis si postezovat a vylit srdicko ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.