| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky, diky za odpovedi. No, priznam se, ze ten odklad resim i z toho duvodu, ze nam pribude dalsi clen domacnosti a protoze doteb byla Betka v podstate jedinacek (i my s manzelem jsme jedinacci, takze zadni bratranci a sestrenice), tak nevim, jak to vsechno bude zvladat. Jidlo a oblekani porad katastrofa (tedy pokud nema nejakou extra motivaci nebo neco, co ji opravdu hooooooooodne chutna). Sice pekne kresli a kdyz jsem u ni, tak si udela dobre a pekne i vsechny ukoly pro predskolady (taky dostavate v MS 1x tydne domaci ukoly?), ale jakmile ji nehlidam, klidne to odcmara jak prcek.

Holky, mam na vas jeste jeden dotaz - jak jste resily druhou vybavicku, kdyz se vam deti "nesesly" ani datem narozeni (leto/zima), ani pohlavim? Kolik se dedilo a kolik jste dokupovaly? I kdyz jsem se snazila vybirat u Betky spis neutralni barvy, tak jsem zjistila, ze tech ruzovych a fialovych mame nejak vic, nez jsem si pamatovala:-)
Pekny vecer

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.