| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj všem..
Leňucho, no já se právě bojim, aby se mi nezačalo ztrácet mlíko, protože malej opravdu spí dobře, zrovna včera jsem ho uložila kolem půl devátý večer a probudil se mi až ve čtyři v noci, což byl docela extrém, měla jsem prsa k prasknutí a byla celá mokrá.~e~ Bohužel jsem spala jako zabitá a nevzbudila se dřív, takže dnes ho radši zase probudím, než půjdu spát, a pak si snad natočim budíka nebo nevim už.~d~ Ale ráno mezi půl šestou a šestou má už taky bohužel vyspáno, před změnou času to bylo o hodinu dýl, to u prvního vůbec neznám, tam jsme spali do osmi, i dýl.~2~
Já i v noci musim dávat obě prsa, abych jim ulevila, ale tim jak se budí až po dlouhé době, tak je docela vypije, musim ho teda mezi tim přebalit, aby si trochu odpočinul, ale je vyhladovělý, takže to pak dá.~:-D Zato přes den je musim dávat obě zase kvůli nedostatku, většinou tak po dvou hodinách, víc toho tam prostě nemám.~7~
Jo, a taky už se na nás směje, začal pár dní po tom, co mu byl měsíc, a taky mě pořád tak zaujatě pozoruje.~t~~6~
Rendo, jak se jmenují ty homeopatika? Už si nepamatuju ten název, ale ráda bych je taky vyzkoušela. Sice mi u prvního přišlo, že mi moc nepomáhají, ale třeba to teď bude lepší.~b~ A mně se teda taky nikdy nějak extra víc mlíka netvořilo častým přikládáním.~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.