| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky Donjo,
to je dobře že očkování prošlo v pohodě. Na jednu stranu jsem i ráda že nejsem sama co si to "neprosadila". Ale mám z toho taky stále strach, malou to čeká příští týden. Já se nebojím ani těch prvotních reakcí ale co to občas způsobuje do života, čím to tělíčko hned zásobujeme..... Mám právě známého neurologa co tomu také není nakloněn a pak co jsem si nastudovala a vyslechla na imunologii když syn měl problémy, má právě třeba živé vakcíny zakázané a kdyby se vědělo dřív o jeho diagnoze tak by neměl očkováno nic, jenže se na to vše přišlo až pozdě... No ale jak píšeš je to těžké, co pomůže jednomu druhému nemusí a člověk si není nikdy ničím jistý ~:(
A jak rosteme ~:-D malá už krásně drží kebulku, začíná pást koníčky, je to dva dny co při tom drží hlavu na obě strany a dneska poprvé chytala vědomě rukou kus látky, nešlo jí to ~t~ a reaguje na cizí lidi, hned našpulí rohlík a následně řev když se někdo moc přiblíží, hlavně v černém oblečení, to je hned ~n~
Váhu nevím, ve 2 měsících měla 5kg, a na tříměsíční kontrole jsme ještě nebyli, ale mišelinky má pěkný ~w~
A ještě nemáme naušničky, dr mi řekla do vánoc, pak už ne a já to nějak vypustila, tak jí budu muset nechat později nastřelit.

Tak maminy přeji vám všem v novém roce 2014 hodně štěstí, zdraví, ať se vše daří jak má a ať nám ty naše starší i mladší štěstíčka dělají samou radost ~;((~x~~x~~x~
A užijte si zítřek ~c~~w~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.