| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

~t~Ahoj, tak se také hlásím "do klubu"...

Čekáme s větším odstupem 3. - syn bude mít 10 a dcera 8 let... termín 15.7. vidím bledě, obě děti jsou 7. ... tak i to třetí určitě bude 7.
Jsem na neschopence, měla jsem bolesti v podbřišku, na chirdě přišli na to, že je to v tříslech a že je to začínající tříselná kýla, tak mi doporučili víc ležet :-) ... tak se válím a už mám 4 kila nahoře, minulý pátek jsem porvé oblékla těhukalhoty, protože do normálních se už nedostanu...
V pondělí jdu na TT, doufám, že budou OK (u syna mi vyšly špatně a je v pořádku)

Petro, těhucukrovku jsem měla s dcerou, do 5. měsíce jsem měla 10 kg nahoře, pak mi nasadili dietu (ze 3 stupňů ten prostřední režim)...14 dní jsem trpěla hlady než jsem si zvykla a pak to bylo OK... do porodu jsem nepřibrala už nic... Pamatuju si, že jsem si doma musela denně perem bodat do prstu, odebírat vzorky a 1x týdně je vozit na rozbor...v porodnici jsem pak na dietě měla víc jídla než ostatní rodičky :-)

Omluvám se za román

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.