| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zjistila jsem, že můj syn slyší spoustu různých tónových frekvencí ještě mezi jednotlivými půltony. Například mezi notou C a cis je schopen rozpoznat ještě něco dalšího. Slyšela jsem, že se s touto schopností rodí snad všichni lidé, ale časem se tato schopnost ztrácí. Mému synovi je sedm let. Dá se tato schopnost nějak udržet či rozvinout nebo nějak jinak využít? Vím, že v různých kulturách slyší lidé hudbu jinak, právě v jiných frekvencích. Jsou u nás v Česku lidi, kteří by se tomuto věnovali? A má vůbec cenu se tomuhle věnovat, nebo to mám nechat plavat a nechat ho rozvinout pouze v naší západní kultuře? Syn si umí sám naladit housle, hraje perfektně i na klavír. Částečně dokáže ovládnout jakýkoli nástroj, který mu přijde pod ruku.
Ráda bych ho vzala třeba na nějaké semináře či workshopy pro děti, které by mu ukázaly i jiné kultury. Sama jsem v tomto oboru absolutní nevzdělanec.
Pokud je tu někdo z Prahy a okolí, kdo takto vede své děti ke kultuře a hudbě, ráda bych se k vám připojila a sama poučila, nebo si alespoň vyslechla dobrou radu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.