| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahojky všem.....

po hodně dlouhé době jsem nakoukla...

dofám,že se máte všichni dobře...

první třída..už se všichni chystáme,co?musím napsat,že mně je to tedy dost líto,že to takhle uteklo a nastanou nám a hlavně Michalce už starosti a povinnosti...ale ona se už celkem začala těšit...těší se až bude psát úkoly..tak jsem zvědavá jak dlouho jí to vydrží,hahaha

jinak mně už se mateřská taky krátí,Vítkovi budou v září 3 roky,tak budeme mít "poprvé" všichni--Míša školu,Vítek školku a já po 7letech do práce....stále nevím co budu dělat.....přemýšlela sjem,že bych začala pracovat v Německu,ale zatím jsem s němčinou na štíru tak asi až později...tak uvidíme co bude....

vítka nám vzali do školky,která je na druhém konci města..jinde jsme neměli ´šanci,protože je narozený v září a je prostě malý..haha....ale ještě jdeme v červnu k jednomu zápisu,tak držte palce,to bylo kousek od nás..otvírají novou školku,konečně,slibovali už 5let....tak uvídíme,moc šancí si radši nedávám...


chystám se konečně zasednout za volant a začít jezdit...pro mě to bude neskutečně náročné,protože mám z řízen´í asi až vypěstovanou fóbii,ale nedá se nic dělat...



Petruško...na tebe nevím jestli mám správný mejlík a tel.číslo...psala,ale asi nedorazilo..tak se ozvi!!!!!třeba se povede setkání ještě do září?:-)))

tak se mějte všichni fajn :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.