| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,
Jani, četla jsem a napsala vzkazík ~6~~6~~6~
Lenulko, hned angínu? ~:( ~6~. To je Áďa ale šikulka, že to takhle zvládá. A gratuluji k sušičce! Ty ručníky jsou z ní skutečně úžasné :-), jinak já jak už známo s ní nějak neumím, doufám, že ty se skamarádíš s tou svou líp. ~;) A to, že je při sušení v koupelně vlhko, je asi normální. Já nechávám většinou otevřené dveře, pak je to ok, někdy zavřu, abych ji nemusela poslouchat a to je pak totální prádelna - v té naší pidikoupelně to má fakt grády, ale vyvětrání to rychle spraví. Pro slečny není žádný problém nakoupit dárky, viď? Já bych za Šárku mohla utratit desítky tisíc, kdyby šlo o nápady.
Luci, vy už víceméně všechny "holčičí věci" máte - jako kuchyňku, kočárek, postýlku atd., já v tomhle věku kupovala asi právě kuchyňky, lux atd. Tak nemusíš pořizovat nic vyloženě holčičího, ale nějaké kreativní hračky, stavebnici... A co u doktorů?
U nás také normální kolotoč, naštěstí momentálně žádné nemoci, snad to nezakřiknu.
Tobajs si v pondělí rozbil brýle - vyprávěl nám, že se popral s jiným chlapečkem, čemuž se mi nechtělo věřit, učitelka to pak opravila na to, že se nejspíš kluci srazili v umývárně hlavami, brýle spadly a někdo na ně šlápl. S tím naším klukem je fakt komunikace. ~8~ Vzpomněla jsem si na Jíťu, že mají brejličky náhradní, to my ne, tak teď je nemá, zkusíme, jestli by šly provizorně opravit a po další kontrole koupit nové, protože nejspíš mu dají zase jiná skla...
CoMo, brzy se uzdravte! ~;(( ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.