| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, jak psala Jana, je to přesné, já práci nepřerušila vůbec a už se k tomu fakt ani nechystám, mám sice 4 letý RP, ale stále pracuji, takže mazec a není čas vůbec na nic, ale zase mě to udržuje v "lajně" a tak nějak při smyslech ~t~ protože se přiznám, že občas jsem z našich dětiček pěkně na mašli. Sylva začala chodit do školky až letos, sice se jí tam velice líbí, ovšem je na ni samá stížnost, tak ona je svoje, prostě v něčem trošku mimoň, do školy jde naštěstí až skoro za 2 roky. Ještě s ní jezdím i na dva kroužky mimo školku, takže jsem někdy jako "Emil Holub".
Honzík je paličatý, pomstichtivý, šikovný až moc, až to škodí. Pěkně se sám nají, teda tak pěkně, že to je pak všude, ale jí trošku už i příborem, nočník - jak kdy. Řeč, jen když se mu chce. Pořád zvažuji, zda ho nezkusím dát příští rok do školky, ale spíše ne, on má pořád velké problémy s tím ekzémem, jezdíme na imunologii, nejdříve měl hodně nízkou imunitu a nyní mu zjistili zvýšenou, fakt ale je, že on je pořád samá nudla u nosu a kašlík a máme i odložené očkování Priorixem, na tohle zase Sylva netrpí tolik. takže asi školku příští rok ještě ne, ono mu nic neuteče, ale zkusila bych ho dát do soukromé třeba na 2 dny v týdnu, abych si trošku oddechla a on si zvykal na kolektiv, i když třeba v rodinném centru problém nemá, spíš myslím, aby si trošku zvykal na jiné autority a disciplínu. No, prostě uvidíme, mějte se krásně ~3~~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.