| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zuzi, tak když mu celou noc voní pod nosem mlíkárny, tak to je jasný, že neodolá ~t~~t~~t~
Ale já jsem chytrá jak rádio a v druhé polovině noci spí Kačka taky spíš se mnou. Se vždycky probudím, Kačka u mě, prso venku a už jsem líná jí přendavat. Sundala jsem bočnici postýlky a mám jí přiraženou k mojí posteli. Máme teď takový letiště ~:-D. Přehazování přes tu bočnici v noci mě nebavilo. Měla jsem to tak i u kluků, je to jednodušší. Jinak bych jí také nenechala řvát, nejen že by vzbudila kluky, ale jak je takovej smíšek celý den, tak by mi jí bylo líto. A přesně jak píšeš, rychle to uteče, a je to naposledy. Rozmachánci to budou ~y~
Jinak dudlík taky máme, ale většinou na spaní. Kojím tak tři minuty, hltá, pak se pustí, nacpu dudlík, chvíli potahá, vyplivne, opět prsno...tak třikrát až jí zůstane dudlík a usne. Někdy je tuhá hned, jindy šaškuje třeba půl hodiny.
Teď večer bývá taková nervlejší, v noci se také víc převaluje, tak snad se jí nederou zuby.
Od třetího měsíce se přetáčí na břicho, dělá letadlo nebo se zkouší na rukách vzpírat. Je šikovnější než byli kluci.
Jak snáší očkování?
Já zaklepu, byli jsme dvakrát a dobrý. K tomu ještě Prevenar.
Za měsíc vánoce a já nějak nestíhám nic. Dárky, fotokalendáře, cukroví. Nemám nic ~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.