| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj chela bych se zeptat a nasledne poradit mam podezreni na endometriozu na laparce jsem zatim odeslana nabyla byla mi nasazena Ha Nuvaring.Muj dotaz je jetli mate bolesti i mimo menstruaci já je mám teměř neustále navic problem se tolicí zacpu s rídkou až prujem ale jen jednou denně ráno spíš teda řídkou bolesti v podbrišku pred i po ní.Menstruaci to je neco šíleného než přijde hruza stavy pak bolesti jak blázen který ale neodezní po ní furt zustávaj.Muj gynekolog zatím nic neřeší já si připadám jak blázen protože tam neustále běhám tak mi dal jen tu Ha kterou bych chtěla brát v kuse tak tam zas poběžím.Tyhle problémy mi začaly s cystou na vaječníku která zmizela a nastalo tohle peklo.Měla jset nebo máte takové příznaky?Diky moc

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.