| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dcerka je šikovná, podle mě i okolí krásná holčička, sluší ji snad vše a i jako holčička je oblékaná (sukýnky, šatečky apod.)

Před třemi týdny na ortodoncii lékařka řekla, že děti, které mají protáhlejší obličej, tak mají problém se zoubky, protože mají tendenci v noci pochrupkovat a čelist se nedovírá a zoubky můžou růst jinak. Na to jsem řekla, že tatínek má podlouhlejší obličej, tak tomá po něm a už jsme se dál bavily o rovnátkách.

K tomu se malé rozpadl zip na její růžové bundě, tak má zatím prozatím dlouhý vycpávanější kabát, který jsme dostaly.

O víkendu u tety teta řekla, že dcerka má obličej po jejímu tátovi, a že bude mít krásné naducané tvářičky celý život a ne ty úzké, propadlé.

Tatínek dcerky je opravdu kus chlapa, hooooooodně objemný s papulou jak menší budha :)

jenže několik dnů dcerka chodí, že je tlustá, tedy od té doby, co má ten kabát, a dnes to dorazila ráno (máme opravdu někdy zajímavá rána...), když řekla, že je tlustá a vypadá jak chlap. Když jsem se ji zeptala, proč si probůh myslí, že vypadá jako chlap, tak řekla, že má dlouhou bradu a velké tváře po tátovi atd atd. Stála bobišek před tím zrcadlem (tak nějak už stojí několik dnů) a opakovala, jak mooooc je tlustá a jak vypadá jako chlap a úplně nenávistně se na sebe koukala a že se nediví, že se do ní nikdo nezamiluje apod. Zábavné ráno.

A já fakt nevím, jak s tím naložit. Když mi furt brečela i při cestě na tramvaj, že vypadá jako tlustej chlap, tak jsem ji řekla, že mám oči po dědečkovi a neznamená to, že jsem dědeček, a nos po tátovi. A jestli ještě jednou poví, že je chlap a tlustej, klidně ji budu říkat Sebastiane, protože jsem si vždy přála mít Sebastianka. Ale fakt nevím, jak s tím naložit, trvá to už několik dnů. Přitom doma nic neřeším nikdy ohledně váhy, mám zimní váhu, a letní váhu... Zimní váha je prostě ta větší a kdy mi je vše malé, a letní váha díky kolu a pohybu je zas ta lehčí... :) nikdy jsem váhu doma neřešila, a přitom slyším doma, že "ne, to už jíst nebudu, jsem tlustá". Samozřejmě, že není. Mám dojem, že na její věk to je tak nějak příliš brzo... Jak řešit? Mimoto na jaře kupuju dcerce nové kolo, její původní vloni dosloužilo, tak mám v plánu ji opět provětrat na kole, takže fakt neřeším, ale dcerka se v tom nějak plácá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.