| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Od rána jsem v hrozném rozpoložení - šok, úzkost, obavy, slzy...můj život se obrací naruby. Mám 3 děti a dnes ráno jsem objevila // na testu.. Zcela nečekaně, neplánovaně.. Coitus interruptus nám fungoval 20 let... 3 děti plánované - dvě na 1.pokus, prostřední 14-měsíční snaha... Vůbec netuším co teď... Manžel má jasno - je to dar a tak s ním musíme naložit (věřící není), ačkoli jsme byli obdarováni, aniž bychom chtěli... Já mám v hlavě totální zmatek, podle toho asi i píšu... Už jsem byla nastavená na jiný program, spokojená, že mám 3 děti, jak jsem si vždycky přála, teď jsem se chtěla naplno věnovat jejich výchově + práci. Kapitola plození, rození, kojení a piplání definitivně uzavřena.. Jenže interrupci asi nedokážu zvládnout, obávám se, že mě psychicky "rozseká" víc než dnes to nečekané těhotenství.. Celý byt uzpůsoben pro 3 děti, dětský pokoj pro 3, vše prostě udělané trojmo (letos předělávané). Věci na mimino LETOS prodané, postýlka odjížděla před měsícem... Co mě ale nejvíc trápí je náš věk, bude mi 40!!! V tomto jsem měla vždycky jasno - porody do 35 a končím, jenže člověk míní a osud mění... Vlastně nevím, proč vám píšu, v tomto mi nikdo neporadí, ale jsem doma jen s nejmladším dítkem, od rána tu potají brečím a mám pocit, že se z té zprávy asi zblázním, potřebuju s někým komunikovat.. Zítra mě čeká dvanáctka v práci a já nejsem schopná vůbec fungovat, jsem úplně mimo. Pořád jsem věřila, že má to zpoždění MS všemožné jiné důvody, ale není tomu tak, jsem prostě ve 40 těhotná a už tu zas brečím. Když bude maturovat, bude mi pomalu 60!! Co když nebudu zdravá, co když umřu dřív, než ho dovedu k dospělosti? Babička už bude stará, aby se zvládla postarat, už teď jí hlídání zmáhá.. Člověk by takto možná neměl uvažovat, ale takto mi to dnes naskakuje v hlavě...A manžel je ještě o 9,5 starší... Je to už asi nezodpovědné mít teď dítě, ale dát ho pryč, když k nám prostě přišlo? Co já mám jen dělat.... ~:( Promiňte tuto moji změť zmatených myšlenek... ~n~~n~~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.