| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zjistili mi cukrovku 1. typu. Takže mám čtyřikrát denně inzulin a učím se nějak životosprávu. Ale, ted mám před menzes a mám hrozný hlad (u mně klasika). Mám dotaz, pokud bych na svačinu snědla misku zeleniny (více jak 100 gramů), zvýší mi to cukr o moc nebo ne? Nějak to na netu nemůžu vyčíst.
Tak jsem tu v prosinci řešila, zda kvůli velmi stresové situaci opustit dobře placené místo. No, v prosinci jsem dala výpověd a zároveň si nabrala překlady pro cestovky, jako namísto toho hlavního pracovního poměru. V lednu manžel přišel domů s tím, že jejich firma krachuje a výplatu už nedostanou. Od ledna ještě neviděl ani korunu.Ted už je měsíc v jiné práci, tak to bude lepší. Tudíž já jsem výpovědˇstáhla a jela na 120% + jsem po nocích překládala. Byla jsem ráda, že překlady mám, plánovala jsem práci opustit stejně, jen co manžel najde práci. No po trhání zubu mě po zkolabování odvezla záchranka a po pár dnech v nemocnici mi diagnostikovali cukrovku společně s hypertenzí.
Doktor mi řekl, že v mém případě je hlavním viníkem stres. Tak super.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.