| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj. Moc ráda bych se chtěla poradit. Doktor u mě zvažuje endometriozu, já mám z operace hrůzu a moc nerada bych na operaci šla zbytečně. Jeden gynekolog mi totiž řekl, že ty moje problémy nevypadají na gynekologické,nikde žádnou cystu neviděl, ale že to mám prý od páteře. Tak pokud jste měli nebo máte podobné problémy, prosím písněte mi. Bolestmi trpím asi 7 let. Nejhorší to bývá při vyprazdňování při menstruaci. Trápívají mě ale i bolesti mimo cyklus, když potřebuji na malou, ale už jsem si zvykla, ty nejsou tak hrozný. Taky mám dva roky skoro co 3 měsíce antibiotika. Po antibiotikách, se i to břicho uklidní, vydrží to měsíc, pak se bolest postupně v břiše zhoršuje – hlavně na levé straně a ten třetí měsíc už mám bolesti větší a dostanu většinou do toho vždy angínu, mívám i průjmy a atb to zase vše zklidní na čas. To může taky dělat u endometriozy?
Teď ty dva předešlé měsíce byly při menzes katastrofa. Nejhorší je to v noci, měla jsem přes hodinu příšerné bolesti, protože jsem nemohla na malou. Tlačilo se mi tam vše – menzes, stolice – no prostě šílený, už jsem po hodině chtěla naprosto vyčerpaná volat sanitu, ale nakonec se to dalo, pak to přes den s prášky nějak dám, ale i tak jsou boleti velký. Tento měsíc to při menzes bylo lepší, tak jsem rozhodnutí objednat se na laparo odložila, ale nevím.
Kolísá bolestivost u endometriozy?
V tom levém boku mě sem tam zabolí, tlak a jiné stále.
Taky mám většinou jednou denně neskutečný křeče ve střevech.
Moc děkuji za radu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.