| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dcerka 35 měsíců začla chodit do školky, je strašně malinká, vypadá jako dvouleté dítě, nemluví ve větách, rozumíme jí jen my rodiče, sama se nechce oblékat, vysléci se umí, ale oblékat se jí ani nechce, doma odmítala jíst teplá jídla, ve školce sní aspoň polívečku,ale prý jí vylívá a otočí lžíci vzhůru...někdy mi přijde, že nevnímá co jí kdo říká nebo na něco se jí ptá, tak nereaguje...opravdu ve všem je jako rok a půl či dvouleté dítě...ve školce mi je vyčítáno, že se sama neobleče a že paní učitelka tam nemá jen ji...jenže já se snažím,ale dítko je hodně pomalé ve všem a 20x jí řeknu oblíkej se apod. sama si nehraje, potřebuje společnost, pořád někoho při sobě a s asistencí...Mám jít na nějaké odborné vyšetření nebo se to vše tréninkem dožene?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.