| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chtěla bych se zeptat - jak jsou vaši dysgrafici hodnocení z úpravy sešitu?
U staršího syna jsme to vůbec neřešili, měl učitelku, která si poradila, úpravu neřešila možná u nikoho nijak víc, než aby to po osbě dotyčný přečetl, takže nemám srovnání. Nejstarší psával docela slušně, takže si nepamatuju, že bych si někdy vůbec všimla nějakýho problému.
Teď mám třeťáka dysgrafika s poruchou pozornosti, který nosí ze školy zvláštní známky z matematiky - známkují se domácí úlohy a on míval 1/2 a přestože jsem nezaznamenala žádný rozdíl v úpravě, za poslední dvě úlohy dostal 1/3
Spočítané je má správně, ta druhá známka je opravdu za úpravu. Je pravda, že jeho obr písmo se sotva vejde do řádků, ale nějak se mi nechce linkovat mu sešity, a ještě loni mi učitelka řekla, že speciální sešity nepotřebuje, tak zlý to prý není.
Letos má z matematiky stejnou učitelku.
Taky mě zaráží, proč je něktrý příkald červeně podtržený - jsou to příklady, který spočítá špatně a opraví si je (ještě doma, jenže jim někdo vysvětlil, že nesmí zmizíkovat, musí škrtnout a napsat znovu, aby bylo vidět, v čem měli chybu - no ale to nesmí udělat chybu?)

nějak mě opustilo nadšení z učitelky, která se loni chovala jinak, měnili jsme školu právě kvůli přístupu, ze začátku to bylo fajn, přibližně od Vánoc se to nějak začalo měnit a pokračuje to i letos.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.