| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pro upřesnění - já jsem psala prvně jako neregistrovaná Lenka :) Nemohla jsem si vzpomenout na přihlašovací údaje, tak jsem si je nechala poslat a nějak jim to trvalo.

U mě to vypadá, že únava už je opravdu pryč, za což jsem fakt ráda. Nevolnosti taky zatím nikde, tak třeba nám to oběma vydrží bez nich :) My bychom zase chtěli holčičku, chlapečka už máme. Ale ať je to, co je to, hlavně, ať je zdravé. Já mám co dělat, abych to malému neřekla. On je ale hrozná kecka a hned by to někde vyžvanil, tak se musím držet. Neví to zatím ani moje, ani manželova rodina. Naši bydlí daleko, po telefonu jim to říkat nechci a jedeme tam až koncem měsíce. Tak ještě musím vydržet.
To chápu, že ti to moc neutíká, když máš tolik volného času. Já na to často i zapomínám, že vůbec jsem těhotná. Dojde mi to většinou až večer, když si po sprše mažu břicho. Dneska už jsem začla 10tt, mám pocit, že to je sotva týden, kdy jsem našla // a přitom je to už měsíc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.