| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo, ne, není to překlep - podělali. Tedy lépe - podělili mé dva sourozence s tím, že na tři je to málo, tak se rozhodli takhle a já si poradím. To jo. ale má sestra má pocit, že získala horší část než brácha, takže je naštvaná na všechny, protože jí nejde na rozum, že toho naši rozdělili tak málo /podle ní/ a má pocit, že jinde se přidávalo a brácha zas má výčitky svědomí vůči mně a nechápe postoj mé sestry, tudíž se vyhýbá nám oběma. A já se bavím. je fakt, že s bráchou mám relativně lepší vztah - je to takový dobrák, řekla bych, a neví, co s tím.
Na naše se nezlobím, akorát mě vždycky pobaví, když mají náladu a začnou s tím, že by chtěli, abychom měli vřelé vztahy /jako my sourozenci/ a že se o to vždy snažili.~t~ a tak nechápou, kam to došlo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.