| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo, ne, není to překlep - podělali. Tedy lépe - podělili mé dva sourozence s tím, že na tři je to málo, tak se rozhodli takhle a já si poradím. To jo. ale má sestra má pocit, že získala horší část než brácha, takže je naštvaná na všechny, protože jí nejde na rozum, že toho naši rozdělili tak málo /podle ní/ a má pocit, že jinde se přidávalo a brácha zas má výčitky svědomí vůči mně a nechápe postoj mé sestry, tudíž se vyhýbá nám oběma. A já se bavím. je fakt, že s bráchou mám relativně lepší vztah - je to takový dobrák, řekla bych, a neví, co s tím.
Na naše se nezlobím, akorát mě vždycky pobaví, když mají náladu a začnou s tím, že by chtěli, abychom měli vřelé vztahy /jako my sourozenci/ a že se o to vždy snažili.~t~ a tak nechápou, kam to došlo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.