| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,
to jsem ráda, že je všechno v pořádku! Doufám, že to tak bylo i na dnešní kontrole.

Nemoci se úplně děsím, s naším akčňákem bych neměla vůbec šanci odpočívat. Naštěstí se nám zatím vyhýbají, ťuk ťuk. My jsme byli minulý týden u našich. Myslela jsem si, že si tam trochu odpočinu, ale moc to nešlo. Už jsme jim i řekli, že čekáme druhé.

Jsem zvědavá, jestli to s tou holčičkou vyjde, přece jen to bylo ještě brzo. Příští týden tady máme velký bazárek, tak jsem před chvíli probrala miminkovské oblečení po malém a mám v plánu už pár holčičích kousků nakoupit. Další tento bazárek tu bude až na podzim a to už bude mimčo na světě. A mě hrozně nebaví chodit po sekáčích nebo vybírat oblečení na netu a zas kupovat všechno nové, to bychom se nedoplatili.
U prvního jsem taky nejdřív nechtěla vědět pohlaví, ale kolem 20tt se mi to rozleželo v hlavě a nakonec jsme si to říct nechali. Teď to chci vědět od začátku :)

A jak ti je? Já už jsem 14tt, nevolnosti nemám, ale dost mě bolí břicho, když dlouho sedím a to břicho si mačkám. Už jsou mi hodně nepohodlné všechny kalhoty, takže jsem vytáhla těhotenské po malém a ty jsou mi zas dost velké. Tak budu muset pořídit nějaké nové. A mám šílené chutě na všechno možné. To z prvního těhotenství vůbec neznám. To jsem měla akorát sem tam chuť na chipsy, jinak nic. A teď bych se furt cpala, ideálně zákuskama. A to je normálně moc nemusím. Blbé je, že jak mám na něco chuť, tak se tím přecpu, pak je mi těžko, nadávám si, ale jak to trochu strávím a je mi zase dobře, tak už chodím a zas hledám, co bych snědla. Děs!

Na kontrolu jdu až 23.3., přijde mi to jako hrozně dlouhá doba. Mám ale od kamarádky půjčený takový přístroj na poslouchání srdíčka od miminka, tak sem tam kontroluju, jestli je všechno ok.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.