| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, zajímalo by mě, jaké máte zkušenosti s prevencí boreliozy na táborech, protože zrovna tento problém mi vadí víc, než neexistující sprcha.

Na skautském táboře našich dětí má mít sice každý repelent, ale zrovna nedávno jsem jedno naše dítko postříkala a v ten den měl přesně na tom místě klíště přisáté, takže o jejich účinnosti si myslím své.

Za nejdůležitější proto považuju, aby se každý při návratu z přírody prohlédnul, ale jak se toto praktikuje na táborech? U nás tak jednou za 2 dny vedoucí řeknou, aby se děcka prohlídly navzájem, ale je to jenom tak v rychlosti, dělají u toho kraviny a samozřejmě mají na sobě nějaké oblečení (plavky, kraťasy). Když si představím, že se celé dny pohybují v trávě aniž by je někdo pořádně každý večer prohlédnul, tak mi vstávají vlasy hrůzou na hlavě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.