| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Už více než rok pozoruji, že mám jakoby utlumený pocit sytosti v jídle a vadí mi to. Jídlo mám ráda, takže mám ráda i ten pocit sytosti. Abych měla pocit sytosti musím sníst docela velkou porci, kterou odhaduji tak na 1,5 porce. Nadváhu vyloženě nemám, tu a tam špek na břiše ale jo.
Zvykám si nejíst víc tak, že si dám míň a jakmile mám prázdný talíř, tak už nic nejím, i když se moc sytá necítím.
Kdysi jsem se třeba víc rozjedla, pak najela na menší porce, ale myslím, že ten pocit sytosti fungoval v obou případech víc.
Je něco, co utlumuje pocit sytosti? Je to právě to, že člověk jí víc než míň?
A jak to změnit?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.